Kategórie      
Výrobcovia / značky

Doprava tovaru

Úvod E-shopDoprava tovaru

Tovar vám bude dodaný v rámci SR prostredníctvom :

Kurier Slovenskej Pošty

 

 • v okamihu expedície zásielky (v poobedňajších hodinách) je vám zaslaný e-mail o odoslaní zásielky (nezabudnite si kontrolovať vašu spamovu poštu, aby sa predišlo zbytočným komplikáciám). V e-maile je číslo zásielky. Podľa daného čísla zásielky si môžete sledovať, kde sa váš balík práve nachádza.
 • tovar cez Kuriéra je vám doručený v nasledujúci pracovný deň, maximálne do dvoch pracovných dní. Tovar sa doručuje v čase od 9:00 - 18:00h. Presný čas nevieme ovplyvniť, tento závisí od časového rozvozu vášho oblastného kuriéra
 • prosíme, skontrolujte pri preberaní zásielky stav obalu zásielky. Pokiaľ zásielka vykazuje známky poškodenia, odporúčame ju rozbaliť v prítomnosti dopravcu a skontrolovať jej obsah podľa priloženej faktúry. V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame zásielku neprevziať. Za poškodenie obsahu zásielky zodpovedá prepravca a s ním musíte spísať reklamáciu. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie, či stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi vami a doručovacou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad. Pokiaľ zásielka žiadne vady nevykazuje, nie je dopravca povinný čakať na otvorenie zásielky.
 • Cenovo drahšie bicykle Vám po dohode doručíme osobným rozvozom.
 • osobný odber v našej predajni

  • Keď bude tovar pripravený k odberu, zákazník bude oboznámený mailom alebo sms. Tovar je tu rezervovaný max. do 3 pracovných dní počas otváracích hodín predajne.
   
   
  • Prepravné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody medzi kupujúcim a predávajúcim.