Kategórie      
Výrobcovia / značky

Platba

Úvod E-shop

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou na vašu adresu alebo kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

v hotovosti

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni, okrem toho, že ušetríte na prepravných nákladoch, môžete objednávku uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri osobnom odbere sa mení objednávka na REZERVÁCIU a preto tu nevzniká možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Pri objednávke s osobným odberom, tovar rezervujeme na predajni max 7 kalendárnych dní.

 

prevodom na účet

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi.

Všetky údaje k platbe, ako suma, variabilný symbol ako aj číslo nášho účtu, sú uvedené v maili, ktorý vám príde po uskutočnení objednávky.

IBAN : SK48 7500 0000 0040 2394 7764

BIC/SWIFT :CEKOSKBX


 V prípade platby prevodom, tovar posielame až po pripísaní platby na náš bankový účet. Prevod medzi bankami trvá zvyčajne 24 hodín a viac.